Δευτέρα 11 Μαρτίου 2013

Τα καλύτερα στιγμιότυπα και τα γκολ από τον αγώνα της 25ης αγωνιστικής Νέα Πέλλα - Πέλλα από την Εγνατία Τηλεόραση

Δείτε από την Εγνατία Τηλεόραση τα καλύτερα στιγμιότυπα και τα γκολ(από 28ο λεπτό μέχρι το 31ο της εκπομπής), από το γειτονικό ντέρμπι της προηγούμενης αγωνιστικής Νέα Πέλλα - Πέλλα 0-3. Μερικά ονόματα παικτών που αναφέρονται στο βίντεο από τον φιλότιμο σπορτκάστερ(εμείς αγαπάμε τον "απόλυτο Σωτήρη Καρασαρίδη"!), αγγίζουν την πραγματικότητα αλλά δεν είναι πραγματικά(Κορώνης, Καραμούζης κτλ χαχαχα). Επίσης αξιοσημείωτο το σχόλιο της συμπαθέστατης παρουσιάστριας διδας Παπαδοπούλου για τον αγώνα Δόξα Ρετζικίου - Π.Ο. Ξηροκρήνης (24ο λεπτό της εκπομπής), όπου «...οι γηπεδούχοι προσπάθησαν αλλά η αστοχία κυριάρχησε» σ' ένα παιχνίδι που το τελικό σκορ ήταν 4-4!

0-1 Τανταλίδης